GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 6503064

nr 650 3064

Stekfat

1700-/1800-tal, Kina, längd: 46

Kondition: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 augusti 2010
kl 18:05:33

9/8 16:55:52 1      Vinnande bud