GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 6503064
nr 650 3064
Stekfat
1700-/1800-tal, Kina, längd: 46
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 18:05:33
9/8 16:55:52